Osztályok és osztályfőnökök

nappali tagozat

9. évfolyam

osztályok osztályfőnök egyéb információ
AJKP 0. évfolyam Faragó Boglárka Arany János Kollégiumi Program előkészítő évfolyama (szakgimnázium, székhely)
9 A Nagy Erika Vendéglátóipar (szakgimnázium, székhely)
1/9 H Farkas Nándor Hegesztő (szakközépiskola, székhely)
1/9 KVi Szabó József Kőműves - Villanyszerelő (szakközépiskola, székhely)
1/9 E Fazekas Eszter Eladó (szakközépiskola, székhely)
1/9 F Kiss Éva Fogadós (szakközépiskola, székhely) – új képzés
1/9 SZ Tóth Tibor Szakács (szakközépiskola, telephely)
1/9 Cu-Pi Bera Tamás Cukrász – Pincér (szakközépiskola, telephely)

10. évfolyam

osztályok osztályfőnök egyéb információ
2/10 AE Szilák Boglárka Asztalos – Eladó (szakközépiskola, székhely)
2/10 HK Cserniczky Szabolcs Hegesztő – Kőműves (szakközépiskola, székhely)
2/10 F Katona Tiborné Fogadós (szakközépiskola, székhely)
2/10 SZ Kupai Gyuláné Szakács (szakközépiskola, telephely)
2/10 Cu-Pi Fiedler Lászlóné Cukrász – Pincér (szakközépiskola, telephely)

11. évfolyam

osztályok osztályfőnök egyéb információ
11 A Huják István Gépészet – Vendéglátóipar (szakközépiskola, székhely)
3/11 HV Kalász Sándor Hegesztő - Vendéglátó eladó (szakközépiskola, székhely)
3/11 AKE Gyárfásné Czimrák Enikő Asztalos - Kőműves és hidegburkoló eladó (szakközépiskola, székhely)
3/11 Cu-Pi-SZ Kossuthné Németh Éva Cukrász – Szakács (szakközépiskola, telephely)

13. évfolyam

osztályok osztályfőnök egyéb információ
5/13 V Nagy Mónika Vendéglátásszervező - vendéglős (érettségi utáni szakképzés, szakgimnázium, székhely)
2/14-GT (1/13 GT csoport) Alabán Péter Gépgyártástechnológiai technikus (érettségi utáni szakképzés, szakgimnázium, székhely)

14. évfolyam

osztályok osztályfőnök egyéb információ
2/14-GT (2/14 GT csoport) Alabán Péter Gépgyártástechnológiai technikus (érettségi utáni szakképzés, szakgimnázium, székhely)

15. évfolyam

osztályok osztályfőnök egyéb információ
1/15 CNC csoport Alabán Péter CNC-gépkezelő (szakképesítés-ráépülés, szakközépiskola, székhely)

SZH/1 évfolyam

osztályok osztályfőnök egyéb információ
SZH/1 (1. évfolyam) Holló Csilla Klára Szakképzési Hídprogram (B variáns, élelmiszer-, vegyiáru eladó rész-szakképesítés, székhely)

SZH/2 (2. évfolyam)

osztályok osztályfőnök egyéb információ
SZH/2 Széphalmi Erika Szakképzési Hídprogram (A variáns, vendéglátó eladó rész-szakképesítés, székhely)

Osztályok és osztályfőnökök

Felnőttoktatás (esti rendszerű)

11. évfolyam

osztályok osztályfőnök egyéb információ
E/H/Ksz11 Bozó Ferenc Hegesztő (szakközépiskola, székhely)
Ksz/11/Cu-Sz Tóth Péter Cukrász – Szakács (szakközépiskola, telephely)

12. évfolyam

osztályok osztályfőnök egyéb információ
E/H/Ksz12 Simon József Hegesztő (szakközépiskola, székhely)
Ksz/12/Cu-Sz Kellerné Göcző Marianna Cukrász - Szakács (szakközépiskola, telephely)